piątek, 13 czerwca 2014

Na początek,

Blog "Kuźnia Bystra" powstaje z pasji do tego, czym zajmujemy się na co dzień. Każdego dnia w naszej pracowni powstają indywidualne projekty pod zamówienie klienta. Wykonujemy różnego rodzaju elementy z metalu; głównie bramy, ogrodzenia, barierki, balustrady, ale także meble i elementy dekoracyjne. Wykonujemy je w sposób tradycyjny, w prawdziwej kuźni, jak również realizujemy nowoczesne wzory z zakresu ślusarstwa. Należy tu również wspomnieć, jak ważną dla nas cechą jest jakość. Doskonale wiemy, że nasze produkty mają służyć przez wiele lat, dlatego by sprostać oczekiwaniom a także własnym aspiracjom przykładamy wielką wagę do tego, by każdy wykonany element był najwyższej jakości. Nasze produkty charakteryzuje styl, precyzja i estetyka wykonania każdego szczegółu.

Elementy które tworzymy mają spełniać dwie podstawowe funkcje. Pierwsza to funkcjonalność, czyli realizowanie swego przeznaczenia. Kolejna ma charakter estetyczny. Bramy, ogrodzenia, balustrady a także meble z metalu, z uwagi na ich wieloletnią trwałość i miejsce w naszym otoczeniu powinny być, i w naszym wykonaniu są piękne. Chociaż to określenie jest bardzo subiektywne, ponieważ dla każdego piękno oznacza coś innego, jesteśmy pewni, że realizując mocno indywidualny i artystyczny projekt z zakresu kowalstwa, czy też nowoczesne ślusarstwo efekt końcowy będzie nie tylko satysfakcjonujący, ale piękny.

Na blogu będziemy prezentować fotografie naszych prac, które mamy nadzieję będą inspiracją dla osób poszukujących rozwiązania dla swojego domu czy firmy, a także fotografie prac kowalskich które zwróciły naszą uwagę. Będziemy się również starali umieszczać tutaj pomocne informacje dotyczące wyboru wzoru, sposobu montażu i innych aspektów realizacji.

zapraszamy